Strategie rozvoje 2030+

Jak se mohu zapojit?

Připomínkování analytické části Strategie rozvoje 2030+

Během celého prosince se můžete vyjadřovat k výstupům analytické části Strategie rozvoje, své podněty nám můžete zasílat na e-mail strategie@praha5.cz

Analytická část je k dispozici zde. Můžete se s ní také seznámit na stránkách jednotlivých tématických pracovních skupin.

Řekněte nám, jakou chcete mít Prahu 5 v roce 2030! Napište nám návrh na motto Strategie rozvoje.

Dokument Strategie vzniká především proto, aby se nám všem v Praze 5 dobře žilo. Z toho důvodu je naší snahou vás zapojovat do celého procesu tvorby. Již jste měli možnost se vyjádřit ke kvalitě života na Praze 5 prostřednictvím Dotazníku, nyní jste zapojeni do hodnocení výsledků analytické části prostřednictvím webových stránek a emailové adresy: strategie@praha5.cz .

A právě teď přicházíme s další možností výrazně se spolupodílet na tvorbě dokumentu stanovením hlavního motta pro Strategii rozvoje, tedy vyzýváme vás:

„Pošlete nám vaši vizi (představu), kterou vyjádříte, jakou chcete mít Prahu 5 v roce 2030. Pokuste se svoji představu o budoucí Praze 5 vyjádřit jednou větou a pošlete nám ji do 31/12/2020 na strategie@praha5.cz“

Za veškeré vaše návrhy či podněty vám srdečně děkujeme. Tato naše vzájemná spolupráce je důkazem toho, že nám všem na Praze 5 a jejím rozvoji záleží.