Život dětem charitativní zážitkový den v Aréně sportu

22/02/2024

Aréna sportu na Hořejším nábřeží bude v sobotu 24. února svědkem mimořádné akce na podporu dětí. Bude se konat Charitativní zážitkový den ve spolupráci s obecně prospěšnou organizací Život dětem. Akce se koná pod záštitou Městské části Praha 5.

Posláním obecně prospěšné společnosti Život dětem je pomoc handicapovaným a opuštěným dětem v rámci celé České republiky, kteří se ocitnou v obtížné životní situaci a potřebují odbornou pomoc a podporu svého okolí. Po celý rok probíhají sbírkové projekty tzv. Srdíčkové dny. Jeden ze Srdíčkových dní se bude konat i v Aréně sportu na Hořejším nábřeží.

Návštěvníci se mohou těšit na Bobíkovou show, Balónkového mága, na Cucina, oblíbené maskoty i různé dílničky, soutěže nebo třeba malování na obličej. Odpolední koncert  moderuje  Josef Melen se svou sestrou Aničkou Tvrzníkovou. Účinkujícími jsou například Sabina Křováková, Hanka Křížková a další zpěváci. Během celého dne se můžete vyfotit ve fotostánku s oblíbenými maskoty nebo s umělci.

Akce se koná pod záštitou starostky Mgr. Radky Šimkové (Praha 5 Sobě) a radní pro sociální oblast a sport Moniky Shaw Salajové (SEN 21).

Výtěžek této akce i tentokrát pomůže vážně nemocným dětem.