Úpravy kolem tramvajové zastávky U Zvonu

14/07/2022

Dnešní schůzka zástupců vedení městské části  Praha 5 a zástupců TSK hlavního města  Prahy přinesla návrhy ke změnám veřejného prostoru v okolí tramvajové zastávky U Zvonu.

Schůzku iniciovala starostka městské části Praha 5 Renáta Zajíčková s cílem vytvořit příjemný prostor a vytvořit malé náměstíčko v této lokalitě.

Po dohodě se zástupci TSK dojde nejprve k úpravám jako je natření zábradlí, scelení asfaltového povrhu a doplnění děr, zajištění čištění košů, pravidelné čištění okolních chodníků mokrou cestou a nové vyznačení parkovacích míst.

Souběžně s těmito pracemi připraví Technická správa komunikací HMP studii, která by řešila celkovou revitalizaci zmíněného prostoru, včetně doplnění mobiliářem a zelení.