Starostka MČ Praha 5 přijala italskou delegaci z partnerského města Pistoia

15/09/2022

Starostka městské části Praha 5 Mgr. Renáta Zajíčková společně s místostarostou Lukášem Heroldem a radním MgA Davidem Duškem přijali radního pro cestovní ruch a politiku mládeže města Pistoia Alessandra Sabellu, se kterým zahájili výstavu Et Cetera FESTIVAL 2022: Street art for Freedom” na náměstí 14. října před kostelem svatého Václava v Praze 5.

Umělecká výstava/performance představuje deset význačných mladých českých a italských umělců oslavujících svobodu, koná se za podpory Nadačního fondu Eleutheria, městské části Praha 5 a města Pistoia. První performance se uskutečnila letos v květnu právě v Pistoii.  Osm českých a italských umělců zde vytvořili a vystavili svá streetartová díla na téma “SVOBODA”.