Staň se členem Parlamentu dětí a mládeže Prahy 5

21/09/2023

Chceš ovlivnit základní či střední školu? Chceš ovlivnit kvalitu života na Pětce. Staň se členem Parlamentu dětí a mládeže Prahy 5. Garantem projektu je DDM Praha 5. Mezi hlavní náplň bude patřit nejen vyjadřování se k vybraným tématům zastupitelstva MČ Prahy 5 a případně i dalších orgánů, ale i pořádání kulturních, sportovních či charitativních akcí nebo participace na akcích konaných na území MČ Praha 5.

Parlament dětí a mládeže je apolitickou organizaci. Městská část Prahy 5 se v rámci otevřené radnice bude snažit o komunikaci projektů zejména k žákům a studentům základních i středních škol, poskytovat bezplatně prostory pro zasedání Parlamentu dětí a mládeže. Hlavním cílem studentského parlamentu je zapojení mladých lidí do společnosti a zodpovědný přístup k demokracii a zároveň spolupráce na participativních projektech.

Ustavující zasedání se koná ve čtvrtek 5. října 2023 od 17:00 hodin.

Bližší informace u koordinátorů ve školách nebo u garanta DDM Praha 5.cz

Více na: https://www.ddmpraha5.cz/krouzky/4573-parlament-deti-a-mladeze-prahy-5