Se starostkou okolo Pětky nejen pro pejskaře

21/06/2022

Tentokrát jsme se společně s paní starostkou Mgr. Renátou Zajíčkovou a panem radním Ing. Janem Kavalírkem prošli za horkého nedělního letního odpoledne sídlištěm Barrandov. Diskutovali jsme o všem možném na co lze ve veřejném prostoru narazit. Hlavním tématem, ale bylo využití našich čtyřnohých přátel a okolní zeleň. Cílem celé akce bylo nejen vytvoření vhodného prostoru pro naše čtyřnohé kamarády, ale také jsme měli možnost se seznámit s historií Barrandova, projít si místa našich dalších budoucích investičních záměrů, ke kterým rozhodně patří nová budova střední školy případně základní škola.

Dobře víme, jak je důležité mít v okolí bydliště vhodný prostor, kde se psík vyvenčí, vyřádí a zároveň nikoho neobtěžuje, proto jsme k výletu zařídili i ukázku psí agility. Pro Barrandov momentálně řešíme aktuálně dvě místa, kde by mohly psí loučky vzniknout. Jednu z nich chceme řešit i ve spolupráci s místním Lidlem.