Projekt Školní ulice u ZŠ Pod Žvahovem se těší oblibě nejen u školáků

04/10/2023

Bezpečnost dětí na cestách do školy je důležitou programovou prioritou současné koalice na Praze 5. Městská část se proto rozhodla u jedné ze svých škol – ZŠ Pod Žvahovem, v pilotním režimu vyzkoušet tzv. „Školní ulici“, dopravní režim, který komunikaci u škol v době ranní špičky vyhrazuje pro pohyb pěších, případně jízdu na kolech či koloběžkách. Už po třech týdnech se ukazuje, že “Školní ulice” bez aut je v oblibě nejen u dětí, ale i rodičů.

“Zajímá nás, vaše zpětná vazba k pilotnímu projektu Školní ulice u ZŠ Pod Žvahovem, a proto bychom Vás rádi požádali o vyplnění níže uvedené ankety. Vaše názory a zkušenosti nám pomohou správně nastavit budoucí podobu a režim v bezprostředním okolí základní školy”, říká radní pro školství Alena Janďourková (PRAHA5 SOBĚ)

Anketa ke Školní ulici ke stažení ZDE