Praha 5 společně s městskou policí hledá asistenty prevence kriminality

28/06/2023

Pro Prahu 5 společně s místní policií Prahy 5 hledáme asistenty nebo asistentky prevence kriminality na hlavní pracovní poměr.

Co očekáváme od asistentů prevence kriminality?

• Provádění dohledu v součinnosti s obecní policií při zabezpečování bezpečnosti a veřejného pořádku v obci s využitím místní a osobní znalosti.
  • Předcházení společensky nežádoucímu jednání a řešení vzniklých sporů souvisejících s narušováním zásad občanského soužití.
  • Oslovování osob porušujících základní společenské normy, pravidla a veřejný pořádek.
  • Komunikace s občany, preventivní působení v oblasti výskytu sociálně patologických jevů mezi mládeží.
  • Upozorňování občanů na dodržování obecně závazných vyhlášek a nařízení hlavního města Prahy, jedná se především o: pravidla pro pohyb psů na veřejném prostranství, o zákazu požívání alkoholických nápojů na veřejném prostranství apod.
  • Poskytování základního doporučení osobám se sníženou pracovní a sociální kompetencí včetně odkazování na kompetentní instituce základního poradenství.

Nabízíme: 4. platovou třídu, po zkušební době osobní příplatek

• příspěvek na bydlení/dopravu
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na dětskou rekreaci
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na životní pojištění

Pokud se chcete stát součástí tohoto týmu a mít smysluplnou a záslužnou stabilní práci neváhejte nás kontaktovat na drahomira.komedova@praha5.cz

Uchazeč musí splňovat podmínku bezúhonnosti a spolehlivosti podle zákona o obecní policii, mít proaktivní postoj k prevenci kriminality, komunikační dovednosti. Vzdělání stačí pouze základní.

Zaslat životopis můžete prostřednictvím e-mailu

nebo odeslat na:

ÚMČ Prahy 5, k rukám paní Mgr. Drahomíry Komedové, MPA