Praha 5 spojuje děti všech kultur

26/09/2023

Srdečně zveme děti základních a mateřských škol z Prahy 5 i se svými rodiči, či sourozenci na společné setkání v Národopisném muzeu v Kinského zahradě na Praze 5. Akci plnou zábavy na sobotní odpoledne pro Vás připravila Městská část Praha 5 ve spolupráci s Národopisným muzeem Národního muzea. Děti budou mít možnost tvořit v řemeslných dílnách uvnitř muzea, prohlédnout si expozici na téma naší lidové kultury, v těsné blízkosti muzea budou mít své stánky vybrané ZŠ a MŠ z Prahy 5.

Akci slavnostně zahájí ředitelka Historického muzea Národního muzea PhDr. Zuzana Strnadová spolu se starostkou MČ Praha 5 Mgr. Radkou Šimkovou a radní pro školství Bc. Alenou Janďourkovou.

Pro děti je připraveno občerstvení i hodnotné dárky. Přijďte si s námi užít odpoledne plné zábavy.

Těšíme se na Vás!

Kde:   Národopisné muzeum Národního muzea, Kinského zahrada na Praze 5