Poděkování za perfektně zvládnutou akci a ochranu obyvatel při technopárty v hlavním městě

02/05/2022 Úvodní stránka

Technopárty pod Terasami Barrandov proběhla v naprostém klidu. Iniciativu starostky Renáty Zajíčkové, která před konáním akce oslovila organizátory s návodem, jaká pravidla by měli dodržet ocenila i občanská iniciativa HLUK Z PRAHY 4.

„Dovolujeme si vám tímto velmi poděkovat za precizně zvládnutý průběh technopárty pod Terasami Barrandov, která se odehrála ve dnech 30.4. od 20:00 do 1.5. do 6:00 hod. Dle našeho názoru (občané Chuchle a Barrandova) akce proběhla bez incidentů a bez rušení nočního klidu. Domníváme se, že je to především vaše zásluha. Je paradoxem, že obávaná technopárty může proběhnout tak, že neobtěžuje ani přímé sousedy v okolí, a to i přes to, že probíhá celou noc. Naproti tomu festival v Ledárnách Braník, kde není techno hudba je zvukově nastaven tak, že obtěžuje obyvatele žijící více než 5km daleko. To je ale jiný příběh,“ uvedli zástupci iniciativy v děkovném dopisu.

A my děkujeme za pochvalu. Bereme to jako součást práce komunálního politika.

Přílohy ke stažení