PIKI příběhy v parku Portheimka

22/06/2022

Park Portheimka, který se nachází u letohrádku od slavného stavitele Kiliána Ignáce Diezenhofera, je pozůstatkem původní barokní zahrady. Právě toto prostředí se stalo jedním z dalších míst, kde si můžete nejen připomenout dávné časy a zároveň si vychutnat PIKI příběh v parku. V poslední době se ukazuje, jak moc je důležité trávit čas se svými přáteli na čerstvém vzduchu. Vyhledáváme vzdušné prostředí, lesy, louky i městské parky, znovu objevovat cestu a návrat k přírodě. PIKI je cestou k harmonii a souznění s okolním světem. O víkendech budete mít šanci ochutnat v nádherném a romantickém prostředí především nejen různé druhy Prosecca, ale i další moderní drinky a oblíbené street food speciality, přímo na trávě v nádherném parku.
Nezapomeňte si přinést deku, nebo si jí zde můžete zapůjčit a zde relaxovat s přáteli nebo rodinou a užit si chvilku klidu, pohody a nic nedělání. Projekt navazuje na oblíbené festivaly, které pořádá společnost MyFest již řadu let. Primárním cílem je zavést tradiční pikniky v moderním pojetí a zakomponovat je do městských parků, jejichž tradice bude přetrvávat možná i řadu let. Napište s námi další příběhy, na které určitě nikdy nezapomenete.

Součástí pikniku je vždy živá hudební produkce, program pro děti, sportovní vyžití, divadélko pro nejmenší a spoustu aktivit které dají dětem mnoho radosti a rodičům chvíli oddechu v srdci Smíchova

Ve dnech: 24.6. – 26. 6. 2022 | 29. – 31.7.2022 | 26. 8. 2022 – 28. 8. 2022 | 23.9. – 25. 9.2022