Na Barrandově se rozloučili se školním rokem

26. června 2026

Také děti na Barrandově si ve čtvrtek náramně užily akci Loučení se školním rokem, kterou pro ně připravila Praha 5 ve spolupráci s firmou Veolia a Kooperativa. Akce se konala v areálu ZŠ V Remízku.

 

Pro zájemci byla připravená například fotbalová zóna, bazénky s lodičkami a zorbing válci, sekce netradičních sportů. Mezi návštěvníky se pohybovali živí maskoti a superhrdinové, kteří sklidili velký ohlas. Nechyběla tombola s pěknými cenami.

 

Stejnou akci hostila tento týden také Aréna sportu na Hořejším nábřeží. Záštity se ujal starosta Lukáš Herold (ODS), který na obou místech s nadšením vyzkoušel některé aktivity, a místostarosta pro školství Martin Damašek (TOP 09).

 

Foto Praha 5

×