Využijte možnosti zařídit si parkovací oprávnění především on-line

28/01/2022

Pokud ještě nemáte parkovací oprávnění nebo potřebujete prodloužit je vše možné zařídit na webu parkujvklidu.cz

Parkovací oprávnění můžete vyřídit on-line prostřednictvím stránek www.parkujvklidu.cz, osobní účet uživatele, Nová žádost o parkovací oprávnění prostřednictvím OSU (červeně označeno) nebo prodloužit Prodloužení parkovacího oprávnění prostřednictvím OSU (červeně označeno).

Upozorňujeme, na novou linku +420 388 901 185 určenou pro registraci do OSU (Osobní stránky uživatele). Jedná se o specializované call centrum, které je zřízené pouze pro tento účel. Nebude tedy zodpovídat jakékoliv dotazy či vyřizovat požadavky jiného typu. Pro technické dotazy funguje nadále linka +420 257 015 257, která naopak již nebude vyřizovat žádosti o registraci do OSU.

Velice Vám doporučujeme využít výše popsaného postupu s ohledem na kapacitní možnosti zaměstnanců, především však pro Váš komfort. Děkujeme.