Koncert laureátů Prahy 5 bude živě streamován

25/01/2023

Městská část Prahy 5 pod  záštitou starosty Jaroslava Pašmika a radního pro kulturu Štěpána Rattye pořádá Koncert laureátů 16. ročníku soutěže TALENT PRAHY 5.

V letošním roce se můžete těšit na živé streamové video nadaných mladých talentů Prahy 5 za doprovodu PKF – PRAGUE PHILARMONIA. V čele poroty je  dirigent Leoš Svárovským. V letošním roce se zúčastnilo 21 účastníků ve věku 12 – 24 let. Vítězové soutěže si budou moci zahrát po boku profesionálních hráčů.

Na koncertě uslyšíte absolutního vítěze Pavola Praženicu, Barboru Peškovou, sestry Šilerovy, Petra Hamerského, Jana Dudáka, Dětský pěvecký soubor Svítání se sbormistrem Vítem Hergeselem a hosty ze zahraničních partnerských měst Prahy 5 – Ellu Thierbach, Anju Ovaskainen a Levente Hanzlika.

Koncert se koná v Sále Bohuslava Martinů na pražské Akademii múzických umění 7. února v 18:30 hodin.

Odkaz na video zde