Hledáme vedoucí/ho oddělení kultury, památkové péče, sportu, zahraničních vztahů a podpory podnikání

27/02/2023

Městská část Praha 5  prodlužuje výběrové řízení na na vedoucího/vedoucí oddělení kultury, památkové péče, sportu, zahraničních vztahů a podpory podnikání do 15. března.

Výběrové řízení č. 18/2023 – vedoucí oddělení kultury, památkové péče, sportu, zahraničních vztahů a podpory podnikání.

Sjednaný druh práce: vedoucí oddělení kultury, památkové péče, sportu, zahraničních vztahů a podpory podnikání, s místem výkonu práce Praha.

Pracovní poměr bude sjednán na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou), na plný pracovní úvazek.
Platové zařazení: 10. platová třída v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů. Po zapracování možnost přiznání osobního příplatku dle schopností, výkonu a aktivit s ohledem na vnitřní předpis.

Stručná náplň práce:

řídí, koordinuje a kontroluje práci zaměstnanců oddělení kultury, památkové péče,
sportu, zahraničních vztahů a podpory podnikání,

zajišťuje agendu kultury a sportu v rámci MČ Praha 5,

spolupodílí se na péči o kulturní památky na území MČ Praha 5 z hlediska jejich obnovy, využívání a zajišťování ochrany,

koordinuje dotace v oblasti sportu, kultury a památkové péče v rámci MČ Praha 5,

za oddělení spravuje registr smluv.

Zájemci si mohou podávat přihlášku/ky na volná  místa s požadovanými doklady na podatelně Úřadu městské části Praha 5 nebo datovou schránkou.