Desatero způsobů energetických úspor a přehled o výzvách v nové květnové Prioritě

12/05/2023

Nahlédněte do novinek, které přináší květnové vydání časopisu PRIORITA, informačního zpravodaje Státního fondu životního prostředí ČR, SFŽP ČR. Zeptejte se, jak na další kolo kotlíkových dotací pro nízkopříjmové domácnosti. Zjistěte, jak získat prostředky z programu Nová zelená úsporám či Nová zelená úsporám Light. Najdete zde také přehled dotačních výzev z dalších relevantních dotačních programů. Vedle výzev z OPŽP a NP Životní prostředí, zde najdete i výzvy Modernizačního fondu a OP Spravedlivá transformace.

Dále z obsahu:

• MŽP spustilo další vlnu populárních kotlíkových dotací pro nízkopříjmové domácnosti
  • Nová zelená úsporám Light nabídne další miliardy korun na zateplení a solární ohřev vody
  • Česko využívá Modernizační fond naplno
  • Miliarda z Modernizačního fondu pomůže zefektivnit rozvody tepla
  • V Kyškovicích nedaleko Roudnice nad Labem opravili kulturní dům
  • Příběh krkonošské tundry
  • Můžeme ještě zachránit Borneo?
  • Ekokritika

Stáhněte si PRIORITU 5/2023