Autokino Strahov promítlo dokument „V síti“. Koresponduje s kampaní MČ Praha 5 Dětství online

27/05/2020

Projekcí dokumentárního snímku „V síti“ Víta Klusáka pokračovala letní sezóna Autokina Strahov, které funguje i díky podpoře Prahy 5, Prahy 6 a Magistrátu hl. města Prahy. Vedle bývalého spartakiádního stadionu na Strahově si lidé budou moci po celé léto přijet vychutnat filmový zážitek v americkém stylu. Promítá se od 21:30 hod. každý den až do září, pořadatelé tak „reinkarnují opuštěné místo v srdci Prahy“.

Výběr filmu uvítalo zejména vedení Prahy 5, kde právě probíhá kampaň Dětství on-line týkající se bezpečného pohybu dětí na internetu.

V lednu jsme nastartovali kampaň Dětství online, která upozorňuje naše děti na nebezpečí číhající na internetu. Takže dnes promítaný film naši kampaň vlastně podporuje a jsme moc rádi, že letní sezónu autokina můžeme takto otevřít,“ uvedla starostka Prahy 5 Renáta Zajíčková.

O projektu jsme informovali na webových stránkách MČ Praha 5.

Reportáž PRAHATV  z projekce dokumentu „V síti“ ke zhlédnutí níže.

• Jak autokino funguje

Filmové projekce „startují“ každý den ve 21:30 hodin, areál otevírá vždy pár hodin před projekcí.

Po skončení projekce zde můžete zůstat, v klidu „rozjímat a vychutnat si vše, co areál nabízí“.

Vstupné na všechny  projekce a kulturní akce pořádané během letní sezóny v areálu je 350 Kč za jeden automobil.

Areál je plně bezbariérově přístupný.

Kapacita je 120 míst pro vozidla a 99 míst venkovního sezení

Vstupenky lze zakoupit přes portál Ticket Live.

Novinky ohledně autokina je možné sledovat na jeho sociálních sítích – Facebooku Autokino Strahov a Instagramu Autokino Strahov a také na www.autokinostrahov.cz

Aktuální program:

27/5 AC Sparta Praha x FC Viktoria Plzeň 20:00