ANKETA – pomozte nám ve zkvalitňování internetové prezentace MČ Praha 5

Dovolujeme si vás požádat o spolupráci při zkvalitňování našich služeb, tentokrát při zkvalitňování internetové prezentace městské části Praha 5. Chápeme webové stránky Prahy 5 nejen jako zpravodajsko-informační médium, ale také jako online službu, s jejíž pomocí si lze vyřídit mnoho věcí bez potřeby osobní návštěvy úřadu.

Aby tato služba byla co nejefektivnější a tím účinná a užitečná, měla by mít takovou podobu, aby právě pro vás, uživatele internetových stránek, bylo co nejjednodušší nalézt potřebné informace. A o to nám právě jde.

Pokud nám v naší snaze chcete pomoci, prosíme, věnujte svůj čas následujícímu dotazníku. Připravili jsme čtyři bloky po pěti otázkách, na které lze s různou mírou obtížnosti nalézt odpověď na stránkách praha5.cz. Můžete si vybrat pro vyplnění libovolný blok. Samozřejmě, pokud se rozhodnete odpovědět na všech dvacet otázek, budeme jen rádi. Respondenti, kteří navíc uvedou svou emailovou adresu, budou zařazeni do slosování o zajímavé ceny.

Bloky otázek:

Blok 1

Blok 2

Blok 3

Blok 4

Budeme rádi, pokud se pokusíte odpovědi nalézt a u toho zároveň zaznamenávat cestu, kterou jste se při hledání odpovědí vydali. Pro budoucí intuitivní uspořádání webové prezentace městské části je důležité nejen to, zda odpověď dokážete nalézt, ale i způsob vašeho pohybu na webových stránkách městské části.

 

Dotazníky můžete vyplnit až do 31. srpna 2019.

 

Děkujeme vám za váš čas a vaši spolupráci při zkvalitňování našich služeb.