Zvítězili jsme v celopražském kole Zlatého erbu

01/03/2004

V Krajském kole soutěže Zlatý erb v kategorii Nejlepší elektronická služba vítězí Městská část Praha 5. Taková příjemná slova jsme mohli slyšet na slavnostním vyhlášení výsledků celopražského (krajského) kola prestižní soutěže Zlatý erb 1. března ve velké zasedací síni Zastupitelstva na pražském Magistrátě.

Abonentní systém, který byl vyhlášen nejlepší elektronickou službou v Praze, umožňuje zájemcům navolit si o kterých nových zprávách a informacích chtějí být prostřednictvím mailu informováni. Ale nejen to. Registrace umožňuje i jednodušší účast v „Otázkách a odpovědích“ (je předvyplněna identifikace tazatele), ale i objednat termín návštěvy úřadu. Výsledky celostátního kola soutěže budou vyhlášeny 29. března 2004 v Hradci Králové a v kategorii Nejlepší elektronická služba budeme Prahu reprezentovat my. Držte nám palce…

Stále ještě probíhá soutěž „Cena veřejnosti“, kde o nejlepším webu úřadu rozhodují hlasy uživatelů internetu. Možnost hlasovat v této soutěži máte v odkazu „Soutěžíme o Zlatý erb“ na této stránce. Děkujeme za Váš hlas.

Soutěž Zlatý erb je vyhlášena ve třech kategoriích:

1. nejlepší webové stránky města
  2. nejlepší webové stránky obce
  3. nejlepší elektronická služba

Krajské kolo v hl. m. Praze bylo vyhlášeno 1.března 2004. Praha má statut kraje – je zde 57 městských částí, z nichž „očíslované“ Praha 1 – 22 soutěží v kategorii „města“ a menší městské části v kategorii „obce“. V kategorii elektronická služba není žádné omezení.

Vítězové budou Prahu reprezentovat v celostátním finále, jehož výsledky budou vyhlášeny 29.března 2004 v Hradci Králové.

Nejlepší webové stránky městských částí Praha 1 – 22

1. MČ Praha 14 – www.praha14.cz
  2. MČ Praha 12 – www.praha12.cz
  3. MČ Praha 8 – www.praha8.cz

Nejlepší webové stránky ostatních městských částí

1. MČ Praha – Újezd – www.praha-ujezd.cz
  2. MČ Praha – Dolní Měcholupy – www.dolnimecholupy.cz
  3. MČ Praha – Makovice – www.cakovice.cz

Nejlepší elektronická služba

1. MČ Praha 5 – abonentní systém
  2. MČ Praha 6 – SMS news – www.praha6.cz
  3. MČ Praha 9 – online služby – www.praha9.cz

Další informace o soutěži Zlatý erb můžete získat na www.praha-mesto.cz/zlatyerbzlatyerb.obce.cz.