Žvahov restart 2018 – slavnostní odpoledne v Hlubočepích

19/09/2018

Spolek rodičů a přátel Základní školy Žvahov, z.s. uspořádal v pátek 14. září 2018 u restaurace „Na cvičišti“ (Na Placích 25, Praha  5 – Hlubočepy) tradiční setkání u příležitosti 4.výročí znovuotevření žvahovské školy. Akce  pod názvem Žvahov restart 2018 se konala za finanční podpory Městské části Praha 5.

Početné návštěvníky z řad rodičů a dětí přivítal starosta Městské části Praha 5 Ing. Pavel Richter a místostarosta pro oblast školství Mgr. Vít Šolle. V bohatém programu vystoupila několikanásobná mistryně světa, Evropy a České republiky ve sportovním aerobiku Karolína Kudláčková, s dětmi rytmicky cvičila Lucka Adamcová, konalo se lakování nehtů, keramická a kouzelnická dílna, konal se dětský turnaj v minikopané a vše zakončil táborák s opékáním buřtů.

K tanci a poslechu hrála kapela Jefferson v čele s nově jmenovaným ředitelem školy Mgr. Janem Horkelem.