Zúčastněte se BĚHU METROPOLE pro Prahu 5

30/04/2019

Stane se Praha 5 nejpohyblivější městskou částí? Je to na vás, milí občané “pětky”! Věříme, že máme velkou šanci, pokud se zúčastníte v pořadí 3. závodu běžeckého seriálu BĚH METROPOLE – MČ PRAHA 5, který  je i letos naplánován v rámci akce DNY PRAHY 5 na tradiční nedělní dopoledne 19.5. 2019 se startem v 10 hodin v Butovicích.

Závod se poběží v nádherném přírodním prostředí Prokopského údolí podél Dalejského potoka.

Každý účastník závodu (od dětí po seniory i handicapované) může reprezentovat naši městskou část (podle místa svého trvalého bydliště) a svým startem v závodu přinést městské části bod.

Součet všech bodů ze všech závodů dané městské části na konci seriálu určí pořadí městských částí Prahy a nejsportovnější MČ Prahy.

Záštitu nad akcí, kterou spolupořádá pátý městský obvod, převzala Jarmila Kratochvílová, světová rekordmanka v běhu na 800 metrů.

Propozice najdete níže a nebo zde, elektronická přihláška je k dispozici zde

• Co je BĚH METROPOLE?

BĚH METROPOLE je seriál veřejných běžeckých závodů po městských částech Prahy, kdy základní myšlenkou a cílem je podpořit zdravý životní styl Pražanů všech věkových kategorií a podnítit sounáležitost závodníků – občanů ke své městské části.

Prioritou seriálu je soutěživost mezi městskými částmi Prahy o nejsportovnější – nejpohyblivější městskou část.

• Co myslíte, rozběháme “pětku”?

Spoléháme na vás a těšíme se!