Zastupitelstvo MČ Prahy 5 odvolalo místostarostu Jana Smetanu

08/12/2009

Na návrh klubu ČSSD koaliční zastupitelé MČ Prahy 5 odvolali na dnešním zasedání zastupitelstva Jana Smetanu z funkce místostarosty. Pro odvolání pana Smetany zvedlo ruku 23 zastupitelů, 3 byli proti, 3 se zdrželi a zbylých 6 zastupitelů se hlasování nezúčastnilo. Jan Smetana byl také odvolán i ze všech výborů zastupitelstva.

„Respektujeme návrh koaličního partnera, tedy sociální demokracie. Děkuji kolegovi Smetanovi za dosavadní práci v Radě městské části Praha 5, “ vyjádřil se starosta MČ Praha 5 Milan Jančík.

Zastupitelé městské části Praha 5 dále zvolili dosavadního radního Michala Šestáka (kultura) do funkce místostarosty a PhDr. Milana Kudryse (předseda bezpečnostního výboru) do funkce radního.