Zahrajte si Rekola Cool pražskou únikovku a prožijte aktivně konec léta

04/09/2020

Dáváte i ve městě přednost aktivnímu trávení volného času? Máte rádi kolo, jste hraví, baví vás únikové hry? Pak pro vás máme jedinečnou možnost spojit vše v jedno. Zahrajte si prostřednictvím aplikace Rekola oblíbenou únikovou hru a poznejte čtyři významná místa centra Prahy. Společnost Rekola, provozující v Praze bikesharingové služby a značka ovocných piv Cool pro vás připravily skvělou zábavu o zajímavé ceny. Například o předplatné na využití kol Rekola nebo balení piv Cool.

Co pro výhru můžete udělat?

Vezměte kolo a propojte na něm čtveřice známých pražských veřejných prostranství – Folimanku, Kampu, Smíchovskou náplavku a Žofín. Na každém z uvedených míst na vás čeká šifra, kterou je prostřednictvím aplikace v mobilu třeba vyřešit.

V cestě za dobrodružstvím vám vedle vašeho důvtipu bude soupeřem čas. Z hlavních cen v soutěži se budou těšit jen ti, kdož zvládnou v nejkratším možném čase navštívit cílová místa a vyřešit správně všechny šifry. Takže neváhejte, šlápněte do pedálu a vzhůru za cool únikem.

Více informací o akci naleznete na: Cool pražská úniková hra