Žáci MŠ Radlická si užili Den s Městskou policií

13/04/2015

Odbor bezpečnostní a prevence kriminality (OBK) městské části Praha 5 a Městská policie uspořádali společné dopoledne pro děti z mateřské školy Radlická. Za krásného počasí se Dne s Městskou policií zúčastnil starosta MUDr. Radek Klíma, osm strážníků a téměř 100 dětí.

V rámci této bezpečnostní názorné akce byla žákům mateřské školy předvedena ukázka výcviku policejních koní, které si děti mohly za asistence strážníků pohladit. Školáci si také mohli zblízka prohlédnout auto a motorku Městské policie. Na závěr rozdal starosta všem dětem drobné dárky s občerstvením.

Cílem tohoto dne bylo nejen žáky pobavit, ale také jim ukázat práci Městské policie a získat si jejich důvěru do budoucna. V následujících dnech se bude tato akce konat také v mateřských školách Hlubočepská a Lohniského.