Vyhlášení ankety Podnikatel Prahy 5

14/10/2009

Městská část Prahy 5, Hospodářská komora Praha 5 a Hospodáři Praha vyhlašují čtvrtý ročník soutěže Podnikatel Prahy 5 a ve spolupráci s Poštovní spořitelnou cenu o nejlepšího Živnostníka roku. Zapojte se do soutěže o knižní odměny a nominujte svého favorita na Podnikatele a Živnostníka Prahy 5 roku 2009.

Své tipy zašlete nejpozději do 12. 12. 2009 na e-mailovou adresu info@podnikatelskecentrum.cz nebo hlasujte přímo pomocí nominačního lístku.

Při hlasování elektronickou formou nezapomeňte do předmětu emailu uvést ‘Nominace Podnikatele a Živnostníka roku 2009’ a do textu emailu uveďte jméno podnikatele nebo společnosti s adresou a předmětem podnikání a celé jméno odesílatele nominace, včetně kontaktní adresy a telefonního čísla. Nominovanými mohou být fyzické (podnikatel se živnostenským oprávněním nebo koncesní listinou) nebo právnické osoby (vlastník či manažer společnosti s min. 20% vlastnickým podílem), které mají sídlo nebo provozovnu na území MČ Praha 5.

Hlasovací lístky naleznete v měsíčníku Pražská pětka, na recepci Podnikatelského centra (Preslova 5, Praha 5, 150 00), na Úřadu Městské části Prahy 5 (nám. 14. října č. 4, Praha 5) a ve Finančním centru Poštovní Spořitelny (Štefánkova 18/25, Praha 5, Pasáž Austria). Nominační lístky odevzdejte na výše uvedených místech.

Vyhlášení vítěze Podnikatele a živnostníka Prahy 5 roku 2009 proběhne v rámci Dne podnikatelů, který se uskuteční koncem prosince. Datum a přesné místo konání akce upřesníme v průběhu akce. Vylosovaní obdrží knižní odměny, které do soutěže věnovala společnost Grada.