Vrtulník dopravil dva venkovní bazény do Aquaparku Barrandov

11/07/2007

„Od rozšíření tohoto sportovního areálu si slibujeme posílení v návštěvnosti a atraktivnosti této lokality,“ informuje starosta MČ Praha 5 Milan Jančík.

Návštěvníci tohoto sportovně relaxačního centra budou moci využít kromě stávajícího vnitřního 25m dlouhého bazénu, také bazén venkovní pro dospělé a také dětský venkovní bazén. Hotové je hřiště na plážový volejbal. MČ Praha 5 chce v rámci této etapy vybudovat rovněž oddychovou zónu pro děti (pískoviště, prolézačky apod.). Provoz venkovních bazénů je plánován na první týden v srpnu, pakliže se neobjeví nepředvídané komplikace.

Aquapark získal letos ocenění stavba roku 2006. Cenu v oblasti stavebnictví získala v minulosti i lávka na Barrandově.

„Vítězství v soutěži Stavba roku 2006 jen dokladuje, že naše investice do takovýchto zařízení jsou kvalitní a smysluplné. Dokládá to i návštěvnost aquaparku, která je zhruba 10 tisíc lidí měsíčně,“ dodal starosta.