Volby do Senátu 2020 – informace k mimořádným opatřením

14/09/2020

Vážení občané,

v souvislosti s konáním senátních voleb na území MČ Praha 5, si Vás dovolujeme informovat o přijatých mimořádných opatření Ministerstva vnitra České republiky a o dalších informacích, se kterými se v průběhu volebních dnů můžete setkat.

V informačních letácích, které naleznete ke stažení v příloze, se dozvíte informace pro voliče s nařízenou karanténou, způsoby  a možnosti, jak v karanténě odvolit, o základních pokynech dodržování chování voličů ve volebních místnostech, o symbolech, se kterými se volič setká ve volební místnosti  a v neposlední řadě o obecných informacích, jak hlasovat do Senátu.

Volební místnosti budou na základě přijatých mimořádných opatření vybaveny jak desinfekčními, tak ochrannými pomůckami.

Vážení voliči, MČ Praha 5 ubezpečuje všechny občany, že vyvíjí maximální snahu a úsilí, aby volby do Senátu, které nás čekají za necelé tři týdny za těchto nelehkých podmínek, proběhly v zájmu a ochrany všech zúčastněných, bez jakýkoliv nenadálých situací.

Přílohy ke stažení