Volby do Evropského parlamentu zahájeny

23/05/2014

V rámci Voleb do Evropského parlamentu se v pátek v 14.00 hodin otevřelo také 81 volebních místností v Praze 5. Občané je mohou navštívit dnes až do 22.00, či v sobotu od 8.00 do 14.00 hodin.

V ranních hodinách přivítal na půdě radnice předsedy jednotlivých okrskových volebních komisí (OVK) 1. zástupce starosty Petr Lachnit, který během obou volebních dní plánuje navštívit všech 81 volebních místností.

“Všem přeji klidný a důstojný průběh voleb. Věřím, že jste zodpovědní profesionálové a volby do Evropského parlamentu proběhnou v Praze 5 zcela v pořádku. Těším se na shledání s vámi i ostatními členy vašich volebních komisí v průběhu nadcházejících dvou volebních dní,“ řekl během přivítání předsedů Petr Lachnit.

Městská část Praha 5 bude opět informovat veřejnost v průběhu voleb o odhadované účasti a dalších aktualitách na svém profilu na Facebooku. Sledujte proto Facebook Prahy 5

První odhady volební účasti lze očekávat kolem 16. hodiny odpoledne.

Veškeré potřebné informace o probíhajících volbách naleznete také na webu Prahy 5.

Zahájení voleb do EP a přivítání předsedů komisí proběhlo v zasedacím sále Zastupitelstva MČ Praha 5.