Vítání občánků

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás touto cestou informovat o slavnostním obřadu Vítání občánků. V důsledku vládních restrikcí a dlouhodobě nepříznivé epidemické situace na našem území jsme byli nuceni postupně zrušit všechny podzimní termíny obřadů. Jedná se zejména o setkání dětí narozených v rozmezí května až srpna 2020, jejichž rodičům byla zaslána pozvánka na konkrétní termín Vítání občánků.

S politováním Vám sdělujeme, že nucené rušení obřadů se týká velkého množství z Vás. V současné době již nejsme schopni vyjít všem vstříc a nabídnout Vám náhradní termín. Přestože jsme vzniklou situaci nemohli nikterak ovlivnit, chápeme Vaše zklamání a za nepříjemnosti se Vám omlouváme – je nám velice líto, že se s našimi nejmenšími a jejich rodiči nemůžeme potkat osobně. Jako malé poděkování Vám alespoň zašleme pamětní list k uvítání do života Vašich dětí.

 

Informace ohledně jarního vítání občánků – děti narozené v období září 2020 až březen 2021 –, budou zveřejněny na webu městské části Praha 5 během následujících měsíců. Děkujeme.