Velikonoční trhy na Andělu denně navštíví stovky lidí

13/03/2013

Jako každý rok před Velikonocemi ožila pěší zóna Anděl množstvím různobarevných stánků a stovkami návštěvníků. Od 9. března až do Velikonočního pondělí, které letos připadá na 1. dubna, zde totiž probíhají tradiční Velikonoční trhy, které patří k nejnavštěvovanějším v Praze.

U Anděla je každý den od 10:00 do 19:00 otevřeno zhruba 30 stánků s jarním a velikonočním zbožím, jako jsou dekorace, pomlázky, kytičky a kraslice.

„Pro návštěvníky je připravena i dílnička, ve které si mohou uplést vlastní pomlázku, či namalovat kraslici. Během velikonočních svátků, tedy od Zeleného čtvrtka, trhy navíc nabídnou pestrý doprovodný program,“ doplnil starosta Prahy 5 Ing. Miroslav Zelený.

Trh obohatilo také několik farmářských stánků, ve kterých mohou návštěvníci zakoupit čerstvé potraviny.

Nenechte si ujít ani upoutávku radniční televize TVP5.