Večerníčkovský pohádkový les přilákal více než 6600 lidí

11/11/2013

Mezi nejoblíbenější akce pro děti, které pořádá městská část Praha 5, se jednoznačně zařadil Večerníčkovský pohádkový les, který si v sobotu 9. listopadu nenechalo ujít 6 600 lidí. Ti všichni v Kinského zahradě zažili mnoho zábavy, dobrodružství a legrace. Přes 80 % dětí přitom bylo z naší městské části.

Akce začala v dopoledních hodinách u Musainonu, děti za doprovodu rodičů měly za úkol na trase dlouhé jeden kilometr plnit úkoly, které jim zadávaly pohádkové postavy. Od nich pak za splněné úlohy dostaly razítka a po jejich předložení v cíli na ně čekal věcný dárek. Program zpestřily i bohaté výtvarné dekorace a profesionální kostýmy z večerníčků. K úspěchu akce přispělo i příjemné počasí a chutné občerstvení.

„Účast lidí několikanásobně předčila naše očekávání, jsme rádi, že se všichni dobře bavili a odnesli si spoustu zážitků z příjemně stráveného odpoledne. Radnice bude rozhodně takovéto aktivity i nadále podporovat,“ shrnuje 1. zástupce starosty MČ Praha 5 JUDr. Petr Lachnit, který nad akcí převzal záštitu.

Reportáž z vydařené akce můžete zhlédnout již brzy na tvp5.cz