Vážení pedagogové, rodiče, milí žáci, studenti,

28/01/2021

jakoby to bylo včera, kdy jsem vás zdravila u příležitosti začátku školního roku. A máme tu konec pololetí! Stejně jako to předprázdninové bylo ovlivněno epidemií nemoci covid-19. V září jsme si všichni moc přáli, abychom se co nejdříve vrátili k prezenční výuce. Bohužel situace je stále vážná, a tak jste většina z vás nuceni fungovat v režimu výuky distanční.

Chtěla bych všem pedagogickým i nepedagogickým pracovníkům poděkovat za práci, kterou v této nelehké době odvádí ve prospěch kvality výuky našich dětí. Rodičům bych ráda vyjádřila vděk za jejich trpělivost, kterou mají se svými dětmi při řešení mnohdy nesnadných úkolů vyplývajících z distanční výuky. V neposlední řadě chci pozdravit vás, žáky a studenty, a pogratulovat k dosaženým studijním výsledkům.

Závěrem mi dovolte, abych za nás všechny vyslovila do 2. pololetí školního roku přání, aby se situace výrazně ovlivňující naše životy zlepšila natolik, že bude možné dokončit školní rok v příjemnější době. Především si to přeji s ohledem na žáky a studenty posledních ročníků základních a středních škol, které čekají přijímací a maturitní zkoušky.

Aby se toto všechno podařilo, je nutné, abychom k aktuální situaci přistupovali s veselou myslí a dobrou náladou.

Renáta Zajíčková, starostka