V Pohádkovém lese čekají na děti princezny a princové – registrace účastníků spuštěna!

17/09/2014

Chtěli byste potkat opravdu hodně princů a princezen na jednom místě?  Tak to si určitě nenechte se svými dětmi ujít další ročník pohádkového lesa s názvem Princové a princezny, který proběhne v sobotu 27. září v zahradě Kinských. Registrace účastníků byla právě spuštěna!

V parku u Musaionu na vás budou čekat Růženka s dorty, Bajaja s drakem, Zubejda s velbloudy, král Miroslav, princezna Mulan, Třetí princ s hady i Popelka. Již pátý pohádkový les připravila městská část Praha 5 pod záštitou JUDr. Petra Lachnita (ANO), 1. zástupce starosty MČ Praha 5, a společnost Velká dobrodružství ve spolupráci s Národopisným muzeem. Kilometrovou trasu mohou děti projít kdykoliv od 10 do 17 hodin. Na startu obdrží průvodní dopis s popisem trasy a s namalovanými pohádkovými postavami, které na ně budou čekat. U každé pak dostanou zapeklitý úkol, za jehož splnění získají do dopisu razítko. Pokud splní všechny úkoly, čeká je v cíli u Sněhurky a trpaslíků královský poklad.

Trasa výletu začíná tak jako loni  přímo u Musaionu. Pokud chcete být přednostně posláni na cestu v čase, který vám vyhovuje, zaregistrujte se před akcí  na velkadobrodruzstvi.cz do formuláře v rubrice Pohádkový les. Přijít můžete ovšem i bez registrace. Vstupné je zdarma.

Stále jste se ještě nerozhodli, jestli akci navštívit? Podívejte se na reportáž z minulého ročníku v podání TVP5.

Pohádkový les v zahradě Kinských se bude hemžit postavami z dětských knížek. Foto: Veldo