V důsledku povodní se neuskuteční několik plánovaných akcí včetně oslav Dne dětí

03/06/2013

S lítostí oznamujeme, že z důvodu nepříznivého počasí a velkých srážek, které způsobily podmáčenost terénu, bylo vedení Prahy 5 nuceno zrušit plánované oslavy Dne dětí v parku Sacré Coeur dne 6. června 2013.

Den dětí s Prahou 5 spolupořádaly také složky integrovaného záchranného systému, které v současné povodňové situaci samozřejmě směřují veškeré své úsilí k ochraně životů a majetku obyvatel. Vzhledem ke stavu terénu a jejich vytíženosti jsme bohužel museli oslavy zrušit,” dodal 1. zástupce starosty JUDr. Petr Lachnit.

V návaznosti na stav hladiny řek byl organizátory zrušen také jubilejní 100. ročník Primátorek. Nicméně občané Prahy 5 a jejich děti o akce nepřijdou, náhradní termíny jsou plánovány na září. Městská část bude veřejnost v předstihu informovat.