Úspěšná setkání Prašťme do toho 60+ pokračují každé druhé úterý v měsíci

31/07/2013

Již 13. srpna od 15:00 se uskuteční v Informačním centru Prahy 5 další odpoledne plné zábavy s možností se seznámit, pobavit a navázat nové kontakty s názvem Prašťme do toho 60+.

Hostem bude známá herečka Švandova divadla Petra Hřebíčková (rozhovor s ní byl otištěn v Pětce pro vás v roce 2011 – ipetka.cz)

Vstupenky jsou k zakoupení za sníženou cenu 45 Kč přímo v IC Prahy 5 (Štefánikova 30). Více informací na www.infopraha5.cz

Praštíme do toho! „60+“ je akce určená právě těm, kteří chtějí žít stále aktivně, poznávat nové věci a vyhledávat novou společnost. Toto setkání ale není jenom obyčejný dýchánek u čaje, ale aktivní odpoledne, kde se budete vzájemně seznamovat, poznávat a navazovat nové kontakty formou zábavných aktivit. Na setkání „60+“ vždy přichází jedna zajímavá osobnost. Na minulých „Praštíme do toho“ nás svou návštěvou potěšil starosta Miroslav Zelený a herečka Kristýna Frejová. Akci moderuje herec Jaroslav Šmíd.

Novinkou je pravidelné okénko „Zeptejte se lékařky“. Zde vám MUDr. Doubravka Jaganjacová. zodpoví vámi položené otázky z oblasti civilizačních chorob a s tím spojených obtíží.

Informace o projektu Prašťme do toho 60+ vám přinesla také radniční televize TVP5. Reportáž z minulého setkání můžete shlédnout na p5tv.cz