Úředníci Prahy 5 úspěšně dokončili vzdělávací kurzy

10/10/2012

Na konci září roku 2012 byl úspěšně dokončen projekt Řízení lidských zdrojů v Praze 5, který městská část Praha 5 realizovala od října roku 2010. Projekt byl financován z prostředků Evropského sociálního fondu, státního rozpočtu České republiky a městské části Praha 5 a jeho hlavním smyslem bylo rozvíjet vzdělání vedoucích pracovníků v dovednostech, které jsou k užitku při denním kontaktu s občany a jejich požadavky. Významnou aktivitou projektu byl také personální audit, který zmapoval vzdělávací a rozvojové potřeby vedoucích pracovníků Úřadu městské části Praha 5.

Na více než 70 zaměstnanců čekala série školení a závěrečné testy z následujících oblastí:

• Manažerské dovednosti
  • Komunikační dovednosti
  • Ekonomické povědomí
  • Obecné právní povědomí
  • Znalosti v oblasti národního a evropského práva
  • Etika pracovníka ve veřejné správě

V navyšování kompetencí svých úředníků bude městská část pokračovat i v budoucnosti.