Úřad Prahy 5 nabídne nové přepážkové pracoviště

30/07/2007

Nejdéle od poloviny prosince letošního roku nabídne úřad Prahy 5 nové přepážkové pracoviště ve Štefánikově ulici č. 13-15. Do prostor po Městské policii bude přestěhováno oddělení, které má na starosti ověřování listin a podpisů. V budově nám. 14. října 4 tato služba již nebude.

Úřad si od tohoto přesunu pracoviště slibuje soustředění občansko-správních činností do jedné budovy a také rozšíření komfortu pro občany a větší množství přepážek odpovídajících standardům v Evropské unii. Vznikne také nová víceúčelová zasedací místnost dle momentálních potřeb ÚMČ Praha 5 (projednávání přestupků / zasedací místnost / výstavní síň / …).

Spolu s přebudováním části prostor radnice bude opravena a nově natřena také fasáda radnice ve Štefánikově ulici.