Zažij Indii na Andělu

Přeneste se s námi do Indie, země tisící barev, vůní a chutí. Nahlédněte do tajemství indické kuchyně, ochutnejte výběrová jídla z různých koutů Indie: jemné Pálak Panír nebo Šáhi Panír, vyváženě pálivé Kuřecí Tikka Masala, pikantní pokrmy Tandoori, a další gurmánské speciality.

Dejte si pravý indický čaj nejvyšší kvality, nebo vynikající kávu z indických plantáží. Bude Vám také nabídnut velký výběr prvotřídních indických potravin.

Můžete si vyzkoušet, jak se obléká sárí a turban, nebo nechat si namalovat bindi na čelo či mehndi henou na ruku. Zkuste přípravky ajurvedy od certifikovaných výrobců. Na festivalu bude zastoupen i wellness včetně poradenství – jóga. Nenechte si ujít svérázný a okouzlující indický tanec, tradiční indickou zábavu, můžete zakoupit indickou modu, designové interiérové dekorace či nábytek z mahagonu a dalších vzácných materiálů.

Festival – Zažij Indii (Experience India – a glimpse of India in Prague) pořádá za podpory radnice Městské části Praha 5, Indický spolek – Indian Community in Czech Republic (ICCRz.s.) ve spolupráci se spol. Food Event s.r.o.

 

Více informací na www.facebook.com/foodeventcz/ ; www.foodevent.cz či na @foodeventcz

 

Kdy: středa 11.9.2019 od 8:00 do 19:00

Kde: pěší zóna Anděl

Vstup: zdarma