Zažij Indii na Andělu

5.10.2022

Přeneste se do Indie, země tisící barev, vůní a chutí. Ve středu 5. října na pěší zóně na Andělu se koná festival “Zažij Indii“.
Nahlédněte do tajemství indické kuchyně a ochutnejte výběrová jídla z různých koutů Indie: jemné Pálak Panír nebo Šáhi Panír, vyváženě pálivé Kuřecí Tikka Masala, pikantní pokrmy Tandoori a další gurmánské speciality. Dejte si pravý indický čaj nejvyšší kvality, nebo vynikající kávu z indických plantáží. Bude vám nabídnut velký výběr prvotřídních indických potravin a vyzkoušet si můžete tradiční indické oblečení. Také si můžete zakoupit indickou módu, designové interiérové dekorace či nábytek z mahagonu a dalších vzácných materiálů.

Festival – Zažij Indii (Experience India – a glimpse of India in Prague) pořádá za podpory Městské části Praha 5, Indický spolek – Indian Community in Czech Republic (ICCR z.s.) ve spolupráci se společností Food Event s.r.o.