SUPER DEN 2019

Srdečně vás zveme na 17. ročník slavnostních promocí psích studentů letošního ročníku Helppsí akademie – Super den 2019, který se koná pod záštitou radního MČ Prahy 5, Petra Lachnita a místostarosty Prahy 5Martina Slabého.

Představíme vám všechny úspěšné studenty, kteří letos ukončili či ukončí své náročné studium na katedrách vysokého učení asistenčního, signálního a vodícího, aby mohli pomáhat svým novým páníčkům s vážným zdravotním handicapem.

Své anděly na čtyřech nohách převezmou lidé s postižením od patronů z řad známých osobností našeho kulturního a veřejného života, na jejichž benefiční vystoupení se můžete těšit. Svou účast přislíbili Karel Gott, Marta Jandová, Heidi Janků, Marta Kubišová, Bára Nesvadbová, Jana Stryková, Leona Šenková, Pavel Callta, Karel Kahovec + George & Beatovens, Jakub Kohák, Josef Laufer, Milan Peroutka, Viktor Sodoma, Vašek Vydra, V- Rock, Miro Žbirka a další známé osobnosti.

Celým dnem vás provedou moderátoři Patricie Pagáčová, Jan Čenský a Mirek Konvalina. Přijďte se s námi pobavit a spolu s našimi hosty podpořit nové majitele psích pomocníků při jejich vykročení za lepší budoucností po boku psích asistentů.

Místo konání: výcvikový areál Helppes, Plzeňská ulice, Praha 5 – Motol, zast. tramvají č. 9, 16 Hotel Golf. Začínáme v 10:00, těšíme se na vás i vaše psí kamarády, kterým sebou nezapomeňte vzít očkovací průkaz s platným očkováním.

Více informací na www.helppes.cz nebo na https://www.facebook.com/helppes, akreditace pro média možno dohodnout na info@helppes.cz 

Od: 21. 9. 2019, 10:00-17:00
Pořadatel: http://www.helppes.cz 
Místo konání: Výcvikový areál Helppes, Praha 5 – Motol, Plzeňská ulice, zast. tram. Hotel Golf