Dětská hudební soutěže TALENT PRAHY 5

7.2.2023

Zveme vás na Koncert laureátů 16. ročníku soutěže TALENT PRAHY 5, na kterém mladí muzikanti předvedou své nadání za doprovodu PKF – PRAGUE PHILARMONIA. Koncert se koná v Sále Bohuslava Martinů na pražské Akademii múzických umění 7. února 2023 v 18:30 hodin. I letošní ročník je plodem letité spolupráce MČ Praha 5 s PKF – Prague Philharmonia.

Koncert bude poprvé živě streamován:

na webových stránkách MČ Praha 5

na profilu FB

Letošní soutěž měla mimořádně vysokou úroveň. Porota složená ze zástupců MČ Praha 5 a orchestru PKF – PRAGUE PHILARMONIA v čele s dirigentem Leošem Svárovským udělila řadu ocenění. Na koncertě uslyšíte absolutního vítěze Pavola Praženicu, Barboru Peškovou, sestry Šilerovy, Petra Hamerského, Jana Dudáka, Dětský pěvecký soubor Svítání se sbormistrem Vítem Hergeselem a hosty ze zahraničních partnerských měst Prahy 5 – Ellu Thierbach, Anju Ovaskainen a Levente Hanzlika.

Vstup je zdarma. Vzhledem k omezené kapacitě prosíme o rezervaci míst e-mailem na: pavlisova@pkf.cz nebo tel.: +420 601 141 887.