Pohádkový les

Je tady podzim a doba, kdy ze svých brlohů vylézají ježibaby, loupežníci, čerti, za stromy se schovávají zakleté princezny a mezi komíny starých domů se vynořují duchové, strašidla a bílé paní. Chcete se krásně bát a dobře pobavit? Městská část Praha 5 pro vás připravila na sobotu 6. listopadu od 10 do 16 hodin speciální Strašidelný pohádkový les. Na kilometrové trase pod Petřínem na vás i vaše děti budou číhat nejrůznější strašidla z pohádkové říše. Děti budou u každého z nich muset plnit úkoly.

Komu se podaří vysvobodit z hadího zakletí krásnou princeznu? A kdo pomůže pirátovi najít ztracený poklad? Kdo zachrání lesního skřítka a nasytí ptáka Noha? Po splnění všech úkolů dostanou malí poutníci dárek z truhly u stromu splněných přání.

Trasa pohádkového lesa začíná u Musaionu (vstup z Holečkovy ulice) a vstupné je zdarma. Záštitu nad akcí převzal radní Petr Lachnit (ANO). Samozřejmostí je dodržování hygienických opatření. Testování, očkování, na stanovištích bude připraven i bezkontaktní „mluvící úkol“ a dezinfekce. Abyste mohli být posláni na cestu v čase, který vám vyhovuje, a vzhledem k situaci kolem koronaviru a kontrole počtu osob se zaregistrujte před akcí na www.velkadobrodruzstvi.cz do formuláře v rubrice Pohádkový les.

Registrace je povinná.