TRŽNÍ ŘÁD – na co se nevztahuje

24/07/2012

Na území hlavního města Prahy je možno mimo provozovnu k tomuto účelu určenou kolaudačním rozhodnutím nabízet, prodávat zboží nebo poskytovat služby na místech uvedených v příloze č. 1 nařízení č. 9/2011 hl.m. Prahy, kterým se vydává tržní řád, ve znění pozdějších předpisů (takzvaného „tržního řádu“). Místy uvedenými v příloze č. 1 k tomuto nařízení jsou tržnice, tržiště, tržní místa, restaurační zahrádky v době po 22.00 hod., místa pro konání trhů, trasy pro pojízdný prodej zboží nebo poskytování služeb, předsunutá prodejní místa a  místa pro nabídku zboží.

Druhy prodeje zboží a poskytování služeb, na které se tržní řád nevztahuje (nepodléhají režimu tržního řádu), jsou taxativně uvedeny v příloze zde.

Přílohy ke stažení