Taneční soubor Marrieta roztančil Prádelnu

22/02/2017

V úterý 21. února 2017 se v Komunitním centru Prádelna konala stejně jako v předchozích letech oslava masopustních svátků, kterou zahájil starosta MUDr. Radek Klíma (TOP 09). V režii seniorského tanečního souboru Marietta a jeho přátel se předvedly tanečnice pod vedením Ludmily Prouzové v  bohatém pásmu country tanců a tradičních lidových tanců. Zahrály i několik humorných scének připomínající zvyky a obyčeje s masopustem související. Samozřejmě nechyběly ani staropražské písničky v podání harmonikáře Ladislava Kavalíra a dalších hostů, většinu písniček zpívalo početné publikum společně s účinkujícími. Zkrátka vládla zde vskutku veselá a spontánní atmosféra opravdového masopustního reje a potvrdilo se, že tato akce se již stala skutečnou tradicí.

FOTOGALERIE ZDE