Starosta Prahy 5 dnes řešil problémy se sněhem na Praze 5

09/01/2010

Starosta městské části Praha 5 Milan Jančík a jeho zástupce Petr Horák dnes v dopoledních hodinách řešili se zástupci MHMP a TSK vzniklé problémy související s většími přívaly sněhu.

„Jednalo se o vyčištění zastávek městské hromadné dopravy a přilehlých komunikací zejména u ulic Strakonická a Plzeňská, kam při úklidu sněhu nahrnuly sypače velké hromady sněhu. Zároveň bych touto cestou rád poděkoval všem občanům naší městské části, kteří se rozhodli pomoci městu s úklidem chodníků,“ vyjádřil se starosta Milan Jančík.

Pražský magistrát také zprovoznil bezplatnou telefonní linku, na kterou se mohou lidé obracet s případnými problémy, dotazy a podněty v souvislosti se sněhovou kalamitou. Volat mohou na číslo 800 100 991.