Starosta Miroslav Zelený přivítal nové občánky Prahy 5

14/03/2013

Za krásného slunečného počasí přivedli ve čtvrtek 14. března hrdí rodiče nově narozené občánky Prahy 5 do prostor obřadní síně ve Stroupežnického ulici, kde je za městskou část slavnostně přivítali starosta Ing. Miroslav Zelený a zastupitelka Ing. Vlasta Váchová.

„Možnost pozdravit naše nejmladší spoluobčánky a poblahopřát jim jsem rád využil, neboť dle mého názoru jde o velmi pěknou tradici. Všem jsem popřál nejen aby jim život přinesl radost, štěstí a úspěch, ale také aby z nich vyrostli slušní a čestní lidé. Doufám, že ať je jejich životní cesty zavedou kamkoliv, tak na Prahu 5 nikdy nezanevřou,“ dodal starosta Ing. Miroslav Zelený, který každého nového občánka obdaroval květinou, pamětním listem a drobným dárkem.

Zvláštní ocenění získal dle tradice malý Filip Š., který se narodil 3. ledna a stal se tak prvním narozeným občanem městské části Praha 5 v roce 2013. Z rukou starosty převzali jeho rodiče i finanční dar ve výši 5000 Kč.