Starosta Milan Jančík jednal s předsedy koaličních klubů ZMČ Praha 5

26/08/2008
Dnes proběhlo jednání starosty MČ Praha 5 a předsedů koaličních klubů ZMČ Praha 5 po ukončení dovolených. Klub zastupitelů ČSSD informoval o změnách v předsednictví klubu. Klub povede nová předsedkyně zastupitelka ing. Vlasta Váchová. Dále se účastníci jednání zabývali situací kolem údajného incidentu zastupitele MČ Praha 5 Věnka Fořta. Starosta Milan Jančík zdůraznil nutnost zachování stability na radnici MČ Praha 5.
„Řešení situace je v rukou klubu zastupitelů ČSSD při ZMČ Praha 5. Priroritou je akceschopná a demokratická radnice do voleb 2010,“  vyjádřil se starosta Milan Jančík. „Považuji jednání pana zastupitele Věnka Fořta za vážné osobní selhání,“ dodal.
Starosta MČ Praha 5 Milan Jančík se dále k případu údajného napadení neznámé ženy zastupitelem MČ Praha 5 panem Věnkem Fořtem nebude do vyšetření celého případu vyjadřovat a považuje celou záležitost především věc klubu zastupitelů ČSSD při Zastupitelstvu MČ Praha 5.