Starosta MČ Praha 5 navštěvuje volební místnosti

11/01/2013

Starosta Ing. Miroslav Zelený se ráno setkal se všemi předsedy komisí, aby jim poděkoval za práci na prezidentských volbách a popřál hladký průběh. V odpoledních hodinách pak navštívil několik volebních okrsků, aby na hladký průběh dohlédl, a to za doprovodu vedoucího odboru občanskosprávního JUDr. Jana Dufka.

„Chtěl jsem touto cestou poděkovat všem lidem, kteří se podílejí na přípravě a průběhu voleb, s kterými jsem se nemohl osobně setkat.“ uvedl starosta Ing. Miroslav Zelený, který ve 14h volil ve svém okrsku spadajícího do centrální části Smíchova.

„Výběr navštívených míst byl zcela náhodný,“ dodal Jan Dufek. „Členy volebních komisí jsme pozdravili, všude jsme zaznamenali bezproblémové zajištění této historicky důležité události.“

Průběžné výsledky tohoto kola prezidentských voleb bude pan starosta sledovat v úřadu. Rovněž bude každých 90 minut informován ze všech okrsků o aktuální volební účasti.  Konečné volební výsledky za jednotlivé okrsky je možné průběžně sledovat online na www.volby.cz