Starosta Jančík se dopoledne zastavil v porodnici i v nemocnici

27/08/2009

Starosta městské části Praha 5 Milan Jančík ve čtvrtek 27. 8. 2009 dopoledne navštívil v porodnici v Podolí zastupitelku a europoslankyni Andreu Češkovou, aby jí za městskou část poblahopřál k narození dcery Aničky. Z Podolí se vydal do Motolské nemocnice, kde leží další ze zastupitelů MČ Praha 5 Ondřej Gál.

Popřál jsem čerstvé mamince i jejímu partnerovi samozřejmě hodně zdraví, spokojenosti a také sil, které budou při výchově, ale také při práci potřebovat,“ řekl starosta MČ Praha 5 Milan Jančík. „Zastavil jsem se také za kolegou a bývalým místostarostou Prahy 5 zastupitelem Ondřejem Gálem. Informoval jsem se na jeho zdravotní stav a popřál mu hlavně rychlé uzdravení po těžké autonehodě a brzký návrat do občanského života,“ dodává starosta.