Starosta Jančík chce dialog se zastupiteli ZMČ Praha 5 napříč politickým spektrem

26/03/2008

Starosta MČ Praha 5 Milan Jančík chce uklidnit situaci v městské části Praha 5, která poslední rok zaznamenala mnoho osobních útoků na jeho osobu i na radnici. Proto svolal jednání předsedů klubů všech politických stran zastoupených v ZMČ Praha 5 a také ostatní zastupitele, kteří mají zájem na klidném rozvoji městské části na 2.dubna 2008.

Jedná se o uzavřené jednání, kde starosta chce debatovat o prioritách v práci jednotlivých zastupitelů, dozvědět se od všech, co považují za důležité a co konkrétně v oblastech jejich zájmu připravují pro jednání orgánů městské části, tak aby mohly být jejich návrhy a myšlenky případně realizovány.

„Praha 5 je jen jedna a snahou všech zvolených zástupců musí být činnost v konkrétní práci, nikoli jen v kritice. Od setkání kolegů zastupitelů, které připravuji v přátelském duchu, očekávám konstruktivní návrhy a pohledy do budoucnosti,“ informoval starosta MČ Praha 5 Milan Jančík.

Pracovní setkání zastupitelů chce starosta svolávat pravidelně minimálně třikrát ročně. „Ukáže-li se, že je nutné se setkat operativně, svolám kolegy okamžitě na nejbližší možný termín,“ dodal Jančík.